İade ve İptal İşlemleri

Aldığınız her ürün, garantimiz altındadır.

Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden / bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on beş (15) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü mutlaka  faturası veya fişi  ile birlikte iade ediniz. İade kargo bedelini ALICI tarafından ödenmesi kaydıyla iadeler kabul edilir, aksi takdirde SATICI tarafından ödensin kargosu ile gönderilen kargolar kabul edilmez kargo karşı tarafa iade edilir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim almayınız. KARGO FİRMASININ  görevlisi  önünde kargo zarar görüştür tutanağını tutarak iade ediniz ve kargoyu teslim almayınız. Teslim alacağınız kargoda zarar, ezilme varsa kargo firmasına tutanak talebinde bulunarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü iade edecek ise teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür. Kullanım söz konusu ise iade kabul edilmez.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren üç (15) gün içerisinde kargo bedeli hariç ürün bedeli iade edilir. Kargo bedeli iade edilmez.

Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumlarında ürün iade alınmayacak ve ürün bedelini iade edilmeyecektir.

Havale ve Kredi Kartı iadeleri 15 iş günü içinde iade işlemi yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. 

Siparişlerin İptal Edilmesi

Siparişinizi aynı gün içerisinde saat 18:00'a kadar sitemizde kayıtlı e-mail adresinizden bilgi@tsfmarket.com.tr adresine e-mail yoluyla bildirerek iptal edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. Havale ve Kredi Kartı iadeleri 15 iş günü içinde yapılacaktır